
Прожектор світлодіодний "ASLAN-30" 30W 6400K
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-010-0030-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "ASLAN-30" 30W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 114,4 мм * 154,3 мм * 30,5 мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K, 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴