
Світильник LED 30W "GAMA-30" 6400К
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-006-0060-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 30W "GAMA-30" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 2250 lm |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 75 мм х 25 мм |
| Світловий потік | 4500 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴
