
Світильник сходовий LED YAKUT Мат. хром
356 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079-002-0003-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник сходовий LED YAKUT Мат. хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24W |
| Врізний отвір | 50 мм*65 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 78 мм |
| Світловий потік (лм) | 86Lm |
| Термін експлуатації | 30.000 ч. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 72.3 |
| Колір | мат. хром |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴