Світильник з датчиком руху на 360 градусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатково | Вбудований датчик руху. Кут виявлення 360 градусів, дальність виявлення 8 м. |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм*100 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴
