
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-15 15W IP65 білий 6400К
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-002-125
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-15 15W IP65 білий 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм * 115 мм * 62 мм |
| Світловий потік (лм) | 1500 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴
