
Світильник грунтовий LED "ORBIT" на сонячній батареї
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 078-010-0001-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник грунтовий на сонячній батареї ORBIT - виробник Horoz Electric.Автономний садово-парковий світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором на 200mAh. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію, ступінь вологозахисту - IP44. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ ORBIT:економічність.автономне поновлюване джерело живлення.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати садово-парковий світильник?Дані моделі відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, акумуляторної батареї та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Гарантійний термін | 100.000ч |
| Додатково | Аккумулятор мощностю 1,2 W |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 3 x 0.06W |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм * 340 мм |
| Світловий потік (лм) | 3 x1.5Lm |
| Термін експлуатації | 100.000 ч |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴