Лампа світлодіодна "MIDI" 1.5W G4 12V DC 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 12 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Cиликон |
| Потужність | 1,5 W |
| Робоча напруга | 12 V DC |
| Розміри (ДхШхВ) | 34 мм*12 мм |
| Світловий потік (лм) | 110 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 час. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G4 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴
