Прожектор світлодіодний з датчиком руху PARS/S-100 - виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, авто мийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту - IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного світіння. Оснащений інфрачервоним датчиком руху(PIR).Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО ПРОЖЕКТОРА PARS/S-100:економічність.інфрачервоний датчик руху.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИпрожектор світлодіодний – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний прожектор з датчиком?Світлодіодні прожектори відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоча напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з датчиком руху |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 265 мм * 274 мм * 44 мм |
| Світловий потік (лм) | 8000 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴
