
Світильник промисловий підвісний LED "GORDION-50" 50 W 6400К
343 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 063-006-0050-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник промисловий підвісний LED "GORDION-50" 50 W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 171,9 мм * 79,9 мм |
| Світловий потік (лм) | 5000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 95 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴
