Світильник тротуарний SAFIR - виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP67, термін експлуатації - до 50000г.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ SAFIR:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати тротуарний світильник?Тротуарні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 9.6W |
| Врізний отвір | 060 мм*95 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 1.2W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 095мм |
| Світловий потік (лм) | 75Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір | мат.хром.білий |
| Колірна температура, К | 6400; синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388 ₴
