
Світильник садово-парковий "INCI" 1.2W мат.хром біле світло
388 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 079-004-0002-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник тротуарний INCI - виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP67, термін експлуатації - до 50000г.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ INCI:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати тротуарний світильник?Тротуарні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 9.6W |
| Врізний отвір | 95 мм*95мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 1.2W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм*95мм |
| Світловий потік (лм) | 75Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір | мат.хром біле світло |
| Колірна температура, К | 6400 k; синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388 ₴