Світильник накладний ORLANDO-30 - виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення приміщень різноманітного призначення, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP65.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ ORLANDO-30:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка - 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати вуличний світильник?Вуличні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 355 мм * 125 мм * 55 мм, ø 40 mm (труба) |
| Світловий потік (лм) | 2042 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура, К | 4200 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴
