
Світильник світлодіодний для високих стель LED MYRA-200 3CCT 200 W (3000K/4500K/6500K)
3 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-011-0200-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об'єктах. зручний перемикач температури світла Тепле-Нейтральне-Холодне робить світильник універсальним за своїм призначенням. Температура світла на вибір 3000K, 4500K, 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Застосування освітлення | Для освітлення високих робочих приміщень |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип лампи | LED світильник промисловий SMD |
| Форма | Кругла |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розміри (ДхШхВ) | 347 мм*156мм |
| Світловий потік (лм) | 30000 Lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K є перемикач |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Робоча напруга | 100 - 260 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 215 ₴




