Лампа світлодіодна декоративна "PINE" 2W янтарна E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм*90 мм |
| Світловий потік (лм) | 154 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Колірна температура, К | бурштинова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

