
Намет двомісний Naturehike Tagar NH17T180-J, темний зелений
7 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6927595793183
Опис двомісного намету Naturehike Tagar NH17T180-J, темного зеленого:
Намет Naturehike Tagar належить до надлегкого спорядження для активного відпочинку. Ви можете брати його у туристичну подорож, трекінг, тривалі походи у весняно-осінній період — завдяки вазі лише 1,2 кг (без урахування кілочків) модель мінімально впливає на вагу всього спорядження, пропонуючи надійне укриття від негоди для 1-2 користувачів.
Naturehike Tagar має двошарову конструкцію зі стійких до зношування матеріалів, які не бояться високих навантажень та захищають від негоди:
- Зовнішній тент, внутрішній намет і підлога з нейлону 20D. Матеріал зберігає форму під час навантажень, не розтягується та протистоїть появі зачіпок. Силіконове покриття наділяє тканину водовідштовхувальними властивостями. Водостійкість сягає 4000 мм, тому ви сміливо можете використовувати намет під час інтенсивних опадів: він не промокне та збереже внутрішній простір сухим.
- Каркас з алюмінієвого сплаву 7001. Алюміній демонструє високу гнучкість і механічну міцність, гарантуючи каркасу стійкість у вітряну погоду. Метал також має відмінні антикорозійні властивості, не покриваючись іржею навіть у разі тривалого впливу вологи.
Розміри Naturehike Tagar у встановленому положенні сягають 210 х 125 х 105 см. Внутрішній намет доповнений дихаючою сіткою. У стелі передбачено вентиляційне віконце для прискорення циркуляції повітря всередині, а збоку є невелика кишеня для зберігання дрібного приладдя.
Модель згортається у рулон, займаючи мінімум місця — не більше 44 х 10 см у складеному вигляді. Фірмовий чохол на стяжках призначений для зберігання намету та захищає його від забруднення під час транспортування.
Характеристики:
- двошаровий намет для трекінгу, альпінізму, піших походів у міжсезоння (весна / осінь);
- колір – темний зелений;
- місткість – двомісний;
- основний матеріал – нейлон 20D із силіконовим покриттям;
- внутрішній намет доповнений дихаючою сіткою B3;
- водостійкість – 4000 мм;
- матеріал каркаса – алюмінієвий сплав 7001;
- розміри у встановленому положенні – 210 х 125 х 105 см;
- розміри у складеному вигляді – Ø10 х 44 см;
- вага – 1,2 кг (без кілочків);
- офіційна гарантія – 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 125 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 44 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Розмір | 210 х 125 х 105 см; |
| Розмір у складеному стані | 10 х 44 см |
| Тамбур | Да |
| Тип | намети |
| Тип товару | Намети |
- Ціна: 7 172 ₴








