
AZELYA-1 чорний
104 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-048-0001-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AZELYA-1 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 80 мм |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 10w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 85мм х 40 |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | черний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴