
Світильник накладний LED "EAGLE" 110 W
9 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 069-002-0110-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний EAGLE — виробник Horoz Electric.Використовуваний для зовнішнього освітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Cтепінь вологозахисту — IP65.Технічні характеристики ШКІРИ EAGLE:економічність.міцний зносостійкий корпус.немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник — 1 шт.інструкція з експлуатації — 1 шт.інструкція зі встановлення — 1 шт.паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати накладний світильник? Накладні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 880 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 110 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 340 мм * 340 мм * 65 мм |
| Світловий потік (лм) | 11000 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 120 ₴