
Світильник врізний "STELLA-16" (з регулюваним кріпленням) 16 W 6400 K білий
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-052-0016-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "STELLA-16" (з регулюваним кріпленням) 16 W 6400 K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | Ø55-Ø100 mm (регулює) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø121x19 mm |
| Світловий потік (лм) | 1440 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴

