
Світильник настільний акумуляторний WANDA 3CCT
360 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050-005-0001-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний акумуляторний AYLA 8 W білий049-036-0008-010
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 1W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | димує |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм х 255 мм |
| Світловий потік (лм) | 3000K 4500K 6000K |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Робоча напруга | 100-240V AC / 5V DC |
| Час роботи від акумулятора | 8-12 рік |
| батарея | 3.7V 500mAh Li-ion Battery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
