
Світильник накладний BEL| NDA-45 45 W 6400 K чорний
525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-094-0045-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний BEL| NDA-45 45 W 6400 K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø350x55 mm |
| Світловий потік (лм) | 4900 lm |
| Термін експлуатації | 20,000 hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴
