
Адаптер 36W VESPA-36
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-004-0036-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер 36W VESPA-36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вихідна потужність | 36W |
| Вихідний струм | 3A |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 124 мм х 35 мм х 21.5мм |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴
